Pondělí, 24 června, 2024
DomůNovinkyRockstar spouští vlastní herní obchod, rozdává zdarma GTA: San Andreas

Rockstar spouští vlastní herní obchod, rozdává zdarma GTA: San Andreas

Herní studio Rockstar se rozhodlo spustit vlastní obchod. Jmenuje se Rockstar Games Launcher a umožňuje hráčům na PC přístup k jejich hrám z jednoho místa. Mezi výhodami jmenují tvůrci hlavně uložení pozic do cloudu a rovněž automatické aktualizace her. Ne každý si však do počítače chce instalovat další aplikaci, a tak si vývojáři řekli, že každému, kdo tak učiní, nadělí legendární GTA San Andreas zdarma.

Prostřednictvím Rockstar Games Launcher (stahujte zde) lze aktuálně zakoupit takové hity jako série Grand Theft Auto, Red Dead Redemption, Bully či L.A. Noire. Dá se přitom očekávat, že nabídku obchodu časem rozšíří i tituly z portfolia vydavatele Take Two, který Rockstar vlastní.

Vydání launcheru značně zvýšilo šance, že snad brzy dojde k oznámení spekulovaného Red Dead Redemption 2 pro PC. Proč by jinak Rockstar vydával aplikaci, pokud by neměl s PC verzemi další plány. 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře