Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkyPanzerGlass představil kompletní ochranu pro nové iPhony 11

PanzerGlass představil kompletní ochranu pro nové iPhony 11

Společnost PanzerGlass jako první a aktuálně jediný výrobce již zahájila prodej tvrzených skel a krytů pro nejnovější smartphony společnosti Apple. Ta minulý týden představila dlouho očekáváné novinky iPhone 11, iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max.

Aktuálně uživatelé produktů značky Apple najdou v nabídce pro nové iPhony kompletní nabídku tvrzených skel PanzerGlass ve variantách:

Standart Fit – rovné tvrzené sklo s odsazením pro jakýkoliv obal
Edge-to-Ege – rovné tvrzené sklo sahající až k okraji displeje
Premium – zaoblená varianta tvrzeného skla
Standart Fit Privacy – rovné tvrzené sklo s privátním filtrem pro ochranu soukromí
Edge-to-Edge Privacy – rovné tvrzené sklo sahající až k okraji displeje s privátním filtrem pro ochranu soukromí
Edge-to-Edge Privacy Camslider – rovné tvrzené sklo sahající až k okraji displeje s privátním filtrem pro ochranu soukromí a posuvníkem pro zakrytí předního fotoaparátu

Kromě výše uvedených tvrzených ochranných skel je v nabídce pro nové iPhony 11 i odolný obal ClearCase, který ochranu ještě znásobí. Ten je tvořen odolným zadním sklem a měkkými TPU okraji, které telefon účinně chrání v případě pádu.

PanzerGlass navíc pro majitele nových iPhonů připravil také balíček Standart Bundle, který obsahuje tvrzené sklo Standart Fit a čirý silikonový obal za cenu 899 Kč.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře