Retro obchod Google Play vás přenese v čase do éry MS-DOS


Retro obchod Google Play vás přenese v čase do éry MS-DOS

Lidská mysl je nesmírně kreativní. Přesvědčí vás o tom třeba nejnovější projekt s názvem Retro App Store, který se objevil na stránkách ProductHunt.com. Tento projekt spojuje moderní technologie s časem dávno minulým.

Moderní technologie zde zastupuje obchod s aplikacemi Google Play Store. Dobu dávnou minulou potom zase jeden z nejoblíbenějších a dnes již klasických správců souborů Norton Commander. Z toho vyplývá, že Retro App Store vám vyjeví obchod s aplikacemi od Googlu, ale v hodně starém kabátku.

V tomto retro obchodu přitom nechybí možnost vyhledávání kategorií, popis aplikací nebo fotografie. Jakmile na některou z aplikací kliknete, budete přesměrováni rovnou na příslušnou stránku aplikace v klasickém obchodě Google Play Store. Zde si aplikaci můžete nainstalovat.

Zapomeňte tedy na Material Design a pojďte se podívat na to, jak by obchod s aplikacemi od Googlu vypadal v Norton Commanderu.

retro1

The following two tabs change content below.
Martina Lipertová

Martina Lipertová

Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.Comments are closed.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.