Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkyRecyklovaný Samsung Galaxy Note II má vyšší výkon, vděčí za to procesoru...

Recyklovaný Samsung Galaxy Note II má vyšší výkon, vděčí za to procesoru Snapdragon 600

Ani ne rok od uvedení původního modelu Galaxy Note II představila firma Samsung jeho vylepšenou verzi. Změn je ovšem málo. Novinka bude používat výkonnější čipovou sadu Snapdragon 600 od Qualcommu, podobně jako například smartphony Galaxy S4 a HTC One.

Ačkoli zraky uživatelů se momentálně upírají spíše k chystanému nástupci s pořadovým číslem 3, tak China Mobile, největší mobilní operátor v Číně, ohlásil vylepšenou verzi už poněkud starší, byť stále velmi populární, druhé generace Galaxy Note.

Inovovaný Samsung Galaxy Note II má stále stejný Super AMOLED displej s HD rozlišením a úhlopříčkou 5,5 palce. Stejný je i fotoaparát s rozlišením osm megapixelů. Paměť RAM má také stejnou kapacitu 2 GB.

Změny se týkají procesoru, který má nyní vyšší výkon.

Použit je čtyřjádrový mikročip Snapdragon 600 s taktem 1,9 GHz. Nad Androidem 4.2.2 najdeme grafické rozhraní TouchWiz s řadou užitečných funkcí.

Nový Note II (model N7108D) přidává také podporu sítí D-LTE, FDD-LTE a TD-SCDMA.

Note Zdroj: GSMArena

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře