Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyRealme 5i vstoupí do nižší střední třídy s velkými ambicemi

Realme 5i vstoupí do nižší střední třídy s velkými ambicemi

Zastoupení výrobce Realme ve Vietnamu prozradilo, že se brzy dočkáme příchodu modelu s označením Realme 5i. Opět půjde o levné zařízení, které má vycházet z dobře známého Realme 5, s nímž se v České republice už setkáváme několik týdnů. Přídomek „i“ znamená odlehčenou verzi.

Rozdílů mezi Realme 5i a Realme 5 není mnoho, pro někoho přesto mohou být zásadní. Nejnovější model je možné poznat dle chybějícího „krystalického“ designu zadní strany (kryt hází odlesky a vytváří tak dojem lámané plochy), pro mileniály ale bude možná zásadnější pouze 8Mpx selfie kamerka, zatímco Realme 5 nabízí čelní fotoaparát s rozlišením 13 Mpx.

K představení Realme 5i dojde už za několik dní, konkrétně v pondělí 6. ledna. Cena by se měla pohybovat kolem 4 tisíc korun. Dostupná má být pouze jedna paměťová varianta (4 GB RAM a 64 GB paměti). Realme 5 se prodává i v provedení 4 GB RAM a 128 GB.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře