Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyReal Racing 3: Za volantem Mustangu Shelby GT500 se projedete po okruhu...

Real Racing 3: Za volantem Mustangu Shelby GT500 se projedete po okruhu Suzuka [video]

Po včerejším oznámení, že Real Racing 3 vyjde 28. února, se dnes můžete podívat na dvě nová videa z hraní. Z kokpitu Fordu Mustangu Shelby GT500, který je schopný vyvinout maximální rychlost 322 kilometrů za hodinu a z nuly na 100 kilometrů zrychlit za 4,1 sekundy, uvidíte závodní okruh Suzuka.

Ukázky, ve kterých jsou nám dále představené oprava a vylepšování vozidla, byly pořízeny během hraní na iPhonu 5 a tabletu iPad 3. Grafická stránka je vskutku impozantní a zcela určitě patří k tomu nejlepšímu, co se na mobilních přístrojích doposud objevilo.

Jak už jistě víte, nový díl Real Racingu má být distribuován zdarma s tím, že přinese integrovaný obchod, ve kterém za skutečné peníze budete moci nakupovat různé vychytávky a vylepšení. Hlavním účelem mikrotransakcí je především rychlejší oprava vozů a odemykání nových. Představte si, že dojedete závod, ve kterém vaše auto utrpělo několik poškození.

Zatímco normálně budete třeba čekat hodinu reálného času, po kterou si prostě nezahrajete, tak po zakoupení speciálních žetonů se vaše auto opraví během okamžiku, a vy se tak budete moci znovu pustit do závodění.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře