Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyiWatch: Na revolučních hodinkách Applu pracuje stočlený tým

iWatch: Na revolučních hodinkách Applu pracuje stočlený tým

Podle agentury Bloomberg Apple pracuje na chytrých náramkových hodinkách. Aktuální zprávy dávají tušit, že půjde o něco opravdu velkého! Na projektu iWatch údajně pracuje tým čítající 100 vývojářů a návrhářů. Na hodinkách poběží operační systém iOS.

Apple experimentuje v současné době s různými koncepty a tvary. Pro výrobu iHodinek snad údajně ale bude použit speciální druh flexibilního sklíčka, které výrobce Corning nazývá Willow.

S dalšími přístroji s iOS by hodinky měly komunikovat přes rozhraní Bluetooth. Zobrazí asi nejen počasí, ale budou umět také přehrávat muziku, přijímat e-maily a možná i SMS.

Na webu se už stihlo objevit několik konceptů, jak by jeden z klíčových produktů Applu mohl vypadat. Většina z nich ale duši náročného estéta určitě nepohladí.

Na projektu iWatch pracují lidé, kteří se v minulosti podíleli na vývoji iPhonu a iPadu, což naznačuje, že v Applu celou věc rozhodně neberou na lehkou váhu.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/iWatch/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře