Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkyReal Racing 3 pro mobily s Androidem a iOS už ke stažení!

Real Racing 3 pro mobily s Androidem a iOS už ke stažení!

Je čtvrtek a to znamená jediné ? herní vydavatelství Electronics Arts vydalo před několika hodinami očekávaný třetí díl populární série Real Racing. Vůbec poprvé si hru pro přístroje se systémy iOS a Android můžete stáhnout úplně zdarma.

V Real Racing 3 se svezete ve více než 45 různých závodních vozech od automobilek jako Porsche, Lamborghini, Dodge, Bugatti nebo Audi. Pneumatiky budete sjíždět na realistických tratích. Například na okruzích Mazda Raceway Laguna Seca, Suzuka, Silverstone či Hockenheimring.

Nejnovější díl Real Racingu přináší vylepšenou grafiku, zvuky a přepracovaný soundtrack, stejně jako Time Shift Multiplayer (TSM), který vám vám umožní závodit proti vašim přátelům kdykoliv a kdekoliv.

Ve hře nechybí ani obchod, ve kterém za skutečné peníze můžete nakupovat různé vychytávky a vylepšení. Hlavním účelem mikrotransakcí je rychlejší oprava vozů a odemykání nových.

Stahujte:

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře