Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyReal Racing 3 s možnostmi úprav a novými sporťáky od Aston Martin...

Real Racing 3 s možnostmi úprav a novými sporťáky od Aston Martin [aktualizace]

Do App Store dorazil nový update jedné z nejlepších závodních her pro mobilní zařízení. Real Racing 3 byl obohacen o podporu herních ovladačů, nové události a hlavně tři nová žihadla ze stáje Aston Martin – DB9, Vanquish a V12.

Více než osm desítek sportovních vozidel, která se ve hře nacházejí, lze nyní konečně upravovat – můžete měnit jejich kola, disky nebo jim snížit podvozek a všelijak je polepit samolepkami.

S možnostmi úprav se pojí další novinka, kterou je režim Photo, ve které hru pauznete, aplikujete různé filtry a svůj výtvor ihned odesíláte na internet, kde se jím chlubíte ostatním.

Samozřejmě, že tohle není vše, co hra v nové verzi nabízí. Kromě tří vozidel Aston Martin, jak už jsme zmiňovali, se můžete těšit i na závodní sérii All Star Vendetta Series a podporu herních ovladačů (vyžadován je systém iOS 7).

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře