Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkyReady Steady Bang: Postavte se proti těm nejlepším střelcům široko daleko

Ready Steady Bang: Postavte se proti těm nejlepším střelcům široko daleko

Stáhněte si na ovládání jednoduchou, avšak velmi zábavnou hru z prostředí divokého západu. Vaším hlavním úkolem bude porážet soupeře v pistolnických soubojích, k čemuž bude zapotřebí velmi rychlých rukou, které dokáží vytasit kolt a přesně zamířit vždy o zlomek vteřinky dřív, než soupeř.

Na začátku jsou vaši soupeři pomalí a tak z nich nemusíte mít strach, ale čím déle budete hrát, tím náročnější bude je porazit. Připravena je hra pro jednoho hráče a také multiplayer, ve kterém si to můžete rozdat na život a na smrt s ostatními kovboji.

Když budete chtít, můžete si odemykat nové animace zastřelení protivníka, které – ačkoli se to zpočátku vůbec nezdá – jsou tou hlavní motivací pro další hraní.

Hra Ready Steady Bang má jednoduchou grafiku a proto ji spustíte i na slabších strojích. Její další velkou výhodou je, že za ni nezaplatíte ani korunu.

Pro iPhony je dostupná od podzimu loňského roku, kde je však zpoplatněna. Na Android vychází až nyní.

[appbox googleplay com.noodlecake.rsb]

[appbox appstore id447588618]

rsb

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře