Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkyRaiffeisenbank v nové verzi mobilního bankovnictví umožní nastavit upozornění o transakcích na...

Raiffeisenbank v nové verzi mobilního bankovnictví umožní nastavit upozornění o transakcích na účtu

Nová verze mobilního bankovnictví Raiffeisenbank přináší několik dalších užitečných funkcí. Patří k nim zejména personalizovaná hlavní stránka, zjednodušené převody mezi vlastními účty, mapa s navigací a otevíracími dobami poboček nebo možnost vygenerovaný QR kód sdílet na komunikační kanály. Přibyla také možnost sjednat online spořicí účet.

Nejnovější verze mobilního bankovnictví Raiffeisenbank nyní nabízí hlavní stránku, kterou si uživatel může personalizovat – například změnit pořadí nebo skrýt produkty. Přibyly také možnosti sjednat online spořicí účet, pojištění k již existujícímu úvěru a navýšit limit kreditní karty.

Přímo v mobilním bankovnictví lze nyní spravovat upozornění o transakcích na účtu, online zablokovat kreditní kartu nebo se podívat na video návody pro snazší používání aplikace. Vygenerovaný QR kód je možné rovnou z aplikace sdílet do dalších komunikačních kanálů.

p align center

Další zajímavou novinkou je například funkce „drag & drop“, která dlouhým podržením prstu na běžném účtu a přetažením na jiný vlastní účet automaticky otevře platební příkaz. Na mapě jsou nově barevně odlišené bankomaty RB a ostatní, přibyla indikace, zda je pobočka otevřená a lze je filtrovat podle segmentu. K nejbližší pobočce či bankomatu je možné si zapnout navigaci, zobrazit otevírací dobu a další dodatečné informace.

V příštím roce plánuje Raiffeisenbank do mobilního eKonta další nové funkcionality, kterými by měla být například výměna dokumentů klienta s bankou, aktualizace klientských údajů, grafy s přehledy výdajů dle kategorií nebo chat.

Aplikaci Mobilní eKonto Raiffeisenbank stahujte z obchodů pro Android a iOS.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

2 KOMENTÁŘE

  1. Já žasnu!!! RB objevuje Ameriku 5 století po Kolumbovi!!! Hip, hip, huráááá. Až budu velký, určitě chci účet u RB a tuto geniální aplikaci!!! Tuto a žádnou jinou. Nechci žádnou intuitivní aplikaci, která mne vede bankovní transakcí přirozeně a bez videonávodů!!!

  2. Pro jistotu jsem si teď znova ověřoval informaci o tom, KDY byl tento článek napsán. Nevěřil jsem, že letos, přišlo mi to jako z dávnověku. Ach jo … Nakonec se budeme ještě divit, co nám RB vymyslí. Třeba i to, že auta jezdí, telefony telefonují a slunce svítí …

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře