Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyPůlnoční prodej nových telefonů iPhone 6 a 6 Plus v Alza.cz se...

Půlnoční prodej nových telefonů iPhone 6 a 6 Plus v Alza.cz se blíží

Apple Shop v Praze Holešovicích se otevře úderem půlnoci ze čtvrtka na pátek 24. října. Půlnoční zákazníky, kteří si přijdou pro iPhony 6 a 6 Plus, čeká také soutěž o nový iPad Air 2 a tematické občerstvení.

„Jsme rádi, že díky výjimečnému statusu Apple Shopu v Praze – Holešovicích můžeme našim zákazníkům nabídnout několik stovek nových telefonů iPhone 6 a iPhone 6 Plus,“ sděluje Petr Hrabal, manažer nákupu Alza.cz.

V rámci půlnočního prodeje budou nové mobilní telefony připravené pro nedočkavé jablíčkáře, kteří si u Alza.cz vysněný model předobjednali. Předobjednané kusy, které se neprodají v rámci nočního prodeje v pátek 24. 10. 2014, následně Alza.cz uvolní pro ostatní zákazníky, kteří učinili předobjednávku.

Populární obchod si kromě prodeje nových iPhonů připravil pro zákazníky také soutěž o nové iPady Air 2. Čekání v chladném počasí zpříjemní zákazníkům připravené tematické občerstvení.

„Půlnoční prodej bude atraktivní nejen možností odnést si svůj vysněný iPhone 6 domů mezi prvními, ale také šancí pro každého, kdo přijde včas, vyhrát nově představený iPad Air 2, který společnost Apple zanedlouho uvede na český trh,“ dodává Hrabal. Model ve verzi iPhone 6, 16GB startuje na ceně 18 390 Kč včetně DPH, iPhone 6 Plus 128 GB se prodává za 26 790 Kč včetně DPH.

915

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře