Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyPrvních 120 majitelů Galaxy S5 dostane zdarma chytrý náramek Gear Fit

Prvních 120 majitelů Galaxy S5 dostane zdarma chytrý náramek Gear Fit

Na českém trhu bude Samsung Galaxy S5 v prodeji od 11. dubna. Prvních 30 kupujících, kteří si jej pořídí v každém ze tří vybraných obchodů, dostane zcela zdarma chytrý náramek Gear Fit v hodnotě 4 999 Kč.

Speciální nabídka bude dostupná v brněnské značkové prodejně Samsung v OC Olympia, v Praze pak v obchodních centrech Palladium, Chodov a Nový Smíchov.

Exkluzivní balíček (vždy jeden kus na osobu) bude obsahovat Galaxy S5 v černé nebo bílé barvě a chytrý náramek Gear Fit s černou barvou pásku. Prodej smartphonu bude zahájen přesně v 11:11 hodin.

„Gear Fit je zcela unikátní zařízení. Chceme proto první majitele Galaxy S5 odměnit za jejich věrnost značce a umožnit jim využít veškeré přednosti naší nové vlajkové lodi,“ řekl Roman Šebek, ředitel divize IM společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

Samsung-Galaxy-S5-Photo

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře