Neděle, 9 června, 2024
DomůNovinkyPrvní Zaklínačská MOBA se právě dostala do Google Play a App Store

První Zaklínačská MOBA se právě dostala do Google Play a App Store

Také netrpělivě vyhlížíte nedávno odloženou RPG hru Zaklínač 3: Divoký Hon? A co kdybyste si čekání zkrátili tematickou MOBA hrou The Witcher Battle Arena? 

The Witcher Battle Arena je rychlá MOBA hra zasazená do ponurého Zaklínačského fantasy světa. Pakliže jste nějakou MOBA hru hráli, měli byste se zde cítit jako doma – ve hře proti sobě bojují dva týmy, jejichž cílem je zničit nepřátelský krystal. Za tímto účelem hráči obsazují doly se surovinami a bojují s živými hráči či nepřátelskými boty.

The Witcher Battle Arena v současné době nabízí 9 hlavní hrdinů: Geralta z Rivie, Letha z Guletu, Philippu Eilhart, Zoltana Chivaye, Eithné z Brokilonu, The Operatora, Golema, Saskia z Aedirn a Iorveth. Klíčová je přitom volba hrdinů, kteří se ve hře správně doplňují. A pak samozřejmě i vhodný výběr jejich  nových vlastností a dovedností během nezbytného levelování.

MOBA hra The Witcher Battle Arena je zdarma k dispozici na Google Play a App Store. CD Projekt RED, který hru zaštiťuje, se dušuje, že hra je striktně free-to-play a ne pay-to-win. Pakliže se vám MOBA Zaklínač i přesto nechce zkoušet na vlastní kůži, vydržte pár dní, v současné době připravujeme recenzi.

https://www.youtube.com/watch?v=bfCFUgWiuGc

[appbox googleplay com.cdprojektred.twba]

[appbox appstore 920764608]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

2 KOMENTÁŘE

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře