Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyPrvní reálné fotky externí baterie Xiaomi PowerBank 16000 mAh

První reálné fotky externí baterie Xiaomi PowerBank 16000 mAh

Xiaomi začalo na domovském čínském trhu nabízet novou přenosnou baterii PowerBank s úctyhodnou kapacitou 16 000 mAh. Společnost Stark Distribution ve spolupráci s komunitou MIUI CZ získala od asijského výrobce fotografie tohoto zařízení. Podívejte se!

Xiaomi PowerBank 16000 mAh se stává jednou z nejvýkonnějších přenosných baterií vůbec. Předchozí verze PowerBank 10400 mAh se setkala s velkým ohlasem a stala se mezi uživateli velmi oblíbenou i díky její spolehlivosti. Novinka na to chce navázat a přináší ještě větší kapacitu. To oceníte zejména na cestách, v přírodě, kempu a všude tam, kde není možné telefon nebo tablet dobít pomocí klasické síťové nabíječky.

Nová externí baterie bude na tuzemském trhu k dostání prostřednictvím Stark Distribution přibližně v polovině prosince. Koncová cena zatím nebyla upřesněna. Momentálně ji zjišťujeme u mediálního zastoupení čínského výrobce Xiaomi pro ČR.

Xiaomi_PowerBank_1600_mAh_2 Xiaomi_PowerBank_1600_mAh_3 Xiaomi_PowerBank_1600_mAh_4 Xiaomi_PowerBank_1600_mAhZdroj: TZ

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře