Úterý, 23 dubna, 2024
DomůNovinkyPrvní epizoda druhé série adventury The Walking Dead je zdarma k dispozici...

První epizoda druhé série adventury The Walking Dead je zdarma k dispozici na App Storu

Adventura z prostředí světoznámého komiksu The Walking Dead se na mobilech a tabletech s iOS pouští do dalších napínavých dobrodružství plných neočekávaných zvratů a pekelně obtížných rozhodnutí. První epizoda této série je přitom k dispozici zdarma.

Stejně jako první epizoda The Walking Dead volí i The Walking Dead Season Two prodejní model, kdy si první díl stáhnete zdarma a všechny ostatní díly potom skrze tuto hru postupně přikupujete. Problémem tohoto prodejního modelu může být občas dost dlouhé čekání na další nový díl. Na druhou stranu, mezery mezi jednotlivými díly nejsou tak dlouhé, jako mezery ve vydávání hry na PC a konzolích, takže buďme rádi.

Co se týče samotného herního systému, pakliže jste hráli první sérii The Walking Dead, v té druhé se budete cítit úplně jako doma. Hra opět přichází s poměrně jednoduchými puzzly, abyste nebyli vyrušování z celkově filmové atmosféry. Ta těží z iluze zásadních hráčských rozhodnutí a akčních pasáží, které do hry vlévají spoustu adrenalinu. Ať už jste tedy fanoušky seriálu Živí mrtví, komiksu The Walking Dead, nebo adventur co mají pořádný spád, tahle hra vám nesmí chybět a to i pokud za další díly nehodláte utrácet.

[appbox appstore 741183306]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře