Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyPrvní gameplay video z připravované akce Minigore 2: Zombies

První gameplay video z připravované akce Minigore 2: Zombies

Dlouhé čtyři roky již uplynuly od doby, kdy herní studio Chillingo uvedlo do App Storu 3D survival střílečku s neuvěřitelně roztomilou grafikou Minigore. Hráči se proto zcela po právu ptají: ?Kdy se dočkáme pokračování??. Poslední informace naznačují, že už nebudou muset dlouho čekat.

Druhý díl by si měl zachovat z ?jedničky? to dobré a přidat některé novinky. Znovu se budete muset ubránit ohromnému zástupu příšer a bojovat o holý život.

Vylepšený herní engine údajně umožní, aby se na obrazovce najednou prohánělo až 150 krvežíznivých příšer. Těch má být ve hře na padesát druhů.

Čekat na vás také bude sedm těžkých bitev se závěrečnými protivníky (bossy).  Podle celkového počtu zabitých příšerek se znovu budou odemykat nové postavy (má jich být na 20).

Dále můžete také čekat vylepšenou grafiku a obměněný hudební doprovod. Kdy se připravovaná střílečka Minigore 2: Zombies dostane do App Storu k velké škodě ale zatím oznámeno nebylo.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře