Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyPrvní fotografie poskládaného a plně funkčního Samsungu Galaxy S6 jsou na světě!

První fotografie poskládaného a plně funkčního Samsungu Galaxy S6 jsou na světě!

V průběhu několika posledních dní Samsungu postupně unikly fotografie připravovaného smarpthonu Galaxy S6 v různých vývojových stádiích, nyní jsou však konečně k dispozici první fotografie celého zařízení v chodu. Podívejte se, zdali vám „es šestka“ skutečně padne! 

Fotografie poskládaného a plně funkčního Samsungu Galaxy S6 se objevily na webu Toranji.ir. Jejich pravost samozřejmě není nijak doložena, fotografie však naprosto bezvýhradně odpovídají všem dříve uniklým fotografiím. Je tedy velmi pravděpodobné, že se na Galaxy S6 opravdu díváte.

Překvapivé je, že Samsung se s novou vlajkovou lodí sliboval vrátit k rýsovacím prknům a propůjčit jí zcela nový design, zatímco obrázky vypovídají o tom, že vzhled smartphonu se zase tak nezměnil. Je zřejmé, že telefon má prakticky stejný tvar jako předchozí model, stejné tlačítko „domů“ jako předchozí model a my jen doufáme, že Samsung opět neusnul na vavřínech. A co na vzhled telefonu říkáte vy?

Galaxy-s6

Galaxy-s6-2

Dříve uniklé fotografie těla Samsung Galaxy S6:

galaxy-s6-4

galaxy-s6-5

galaxy-s6-6

Zdroj: NE, Toranji

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře