Sobota, 11 května, 2024
DomůNovinkyPrvní fotografie makety údajného „iPhabletu“ Apple

První fotografie makety údajného „iPhabletu“ Apple

Očekává se, že Apple letos vedle nového iPhonu představí také svůj první phablet, který bude v portfoliu výrobce znamenat vznik zcela nové řady. Jak by mohl vypadat, ukazuje obrázek, kde je maketa údajného křížence srovnávána s aktuálním topmodelem 5S.

O novém modelu, který se má pyšnit přídomkem Air a větším displejem, než klasický iPhone, se hovoří už dlouho. Dotyková obrazovka úhlopříčky 4,7 palce má nést označení Ultra-Retina, uvnitř zařízení bude potom uschovaný zbrusu nový čipset Apple A8, vyráběný 20nm technologickým procesem.

Spekuluje se přitom, že by phablet s 4,7palcovým displejem neměl v názvu jméno „iPhone“. Zatím na veřejnost neprosáklo, jaké označení by přerostlý telefon, jehož boky bude obepínat kovový rám, mohl dostat.

Pokud by se společnost přidržela schématu pojmenovávání (prosté přidání písmena „i“ před obecné označení), přichází v úvahu označení iPhablet.

1 2

 

Zdroj: My-thing.com

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře