Středa, 17 dubna, 2024
DomůNovinkyPrůzkum: S hodinkami Apple Watch je spokojeno 97 procent majitelů

Průzkum: S hodinkami Apple Watch je spokojeno 97 procent majitelů

Analytická společnosti Wristly udělala pod vedením Bena Bajarina průzkum trhu, z něhož vyplývá, že s chytrými hodinkami Apple Watch je spokojeno nebo velmi spokojeno celkem 97 procent uživatelů. Pouze dvě procenta majitelů jsou spokojena napůl a jedno procento je s hodinkami zcela nespokojeno.

Průzkum Wristly proběhl v období od 14. do 19. července mezi 800 majiteli Apple Watch. Velkým problémem chytrých hodinek americké technologické společnosti je jejich omezená dostupnost. V České republice a na Slovensku se zatím neprodávají a letos zřejmě ani prodávat nebudou. Nejblíže si je zájemci mohou zajet koupit do Německa a brzy hodinky budou dostupné také v Rakousku.

Základní model Watch Sport začíná v Německu v přepočtu na částce 10 800 korun, ovšem tato cena platí pouze pro menší dámskou verzi. Větší pánská varianta Sport vyjde už na 12 150 korun. Tyto hodinky mají hliníkové pouzdro a gumový pásek.

3-1-640x436Zdroj: cultofmac

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře