Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyPrůšvih! Někdo vynesl střílečku Modern Combat 4: Zero Hour před vydáním

Průšvih! Někdo vynesl střílečku Modern Combat 4: Zero Hour před vydáním

Pátek se určitě stal jedním z nejhorších dní pro vývojáře střílečky Modern Combat 4: Zero Hour. Jejich výtvor se totiž objevuje na internetu dříve než je vůbec oficiálně vypuštěn na trh. Vývojáři si nyní určitě rvou vlasy, dělat ale nemohou prakticky vůbec nic.

Na internet někdo zřejmě vynesl finální či předfinální verzi očekávaného titulu, čemuž jednak napovídá její velikost (má skoro dva gigabajty) a jednak také číselné označení 1.0. Modern Combat 4: Zero Hour je asi velmi blízko svému uvedení do App Storu a Google Play, ostatně Gameloft několikrát upozornil na to, že hru chce hráčům nabídnout ještě do konce roku.

Pokud jste čekali, že v článku naleznete odkaz ke stažení instalačního APK souboru, tak jednoduše máte smůlu. Pirátství nepodporujeme! Naopak vás vyzýváme, abyste počkali na oficiální uvedení hry. Podpora herních studií, ať již malých či velkých, které vyvíjejí pro Android, je opravdu velmi důležitá. Myslete na to!

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře