Čtvrtek, 20 června, 2024
DomůNovinkyPrune: Herní pocta všem stromům dorazila i na WP

Prune: Herní pocta všem stromům dorazila i na WP

Prune je minimalistická logická hra, kterou lze považovat za milostný dopis stromům. Nabízí totiž překrásné grafické zpracování a téměř zenovou hratelnost. Ale nepočítejte s tím, že by vám dala něco zadarmo.

V Prune přeřezáváte stromy a to v reálném čase. Vaším cílem přitom je dovést koruny stromů až ke slunci. To je zpočátku sice dost jednoduché, jenže později budete muset překonávat různé překážky jako jsou pohyblivé plošinky, nebo vítr, který stromy naklání k zemi. Nepřijde vám to moc zábavné? Tak dovolte maličký výlet do historie.

Prune měla před pár týdny premiéru na platformě iOS. Její tvůrci se při té příležitosti nechali slyšet, že na ostatní herní platformy se hra dostane pouze pokud sklidí pořádný úspěch. Vzhledem k tomu, že Prune se během pár dnů dostala také na Android a nyní si ji můžeme zahrát i na WP, je zcela očividné, že podmínka byla splněna. Kvalitu Prune tedy prověřili samotní hráči, mezi něž patříme i my v redakci. Proto vám Prune s čistým svědomím doporučujeme. Mnoho takových her na Windows Phone (a vlastně i na mobilech s ostatními OS) prostě nenajdete.

Cena Prune pro WP byla stanovená na 109 korun.

[appbox windowsstore appid 9nblggh20g05]

[appbox googleplay com.Polyculture.Prune]

[appbox appstore 972319818]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře