Čtvrtek, 20 června, 2024
DomůNovinkyProzrazeno: Samsung testuje obří osmnáctipalcový tablet

Prozrazeno: Samsung testuje obří osmnáctipalcový tablet

Internetový registr zboží putujícího do a z Indie – Zauba, odhalil nový tablet od Samsungu. Model s označením SS-18.4 bude pořádná placka, jeho displej totiž dorostl do úhlopříčky 18,4 palce. Což je tolik, kolik měl ještě nedávno monitor vašeho stolního PC.

Uniklý dokument prozradil i orientační hodnotu chystaného zařízení. Sedm prototypů, které se po otestování mají zlikvidovat, aby se nedostaly do nepovolaných rukou, bylo oceněno na zhruba 88 tisíc korun. Každý z kusů je tak po přepočtu oceněn na cca 12 600 Kč.

Prozatím je otázkou, kdy by se přerostlý tablet od Samsungu mohl objevit na trhu. S největší pravděpodobností se tak stane na podzim. V říjnu totiž společnost Apple představí iPad Pro s úhlopříčkou 12,9 palce a dá se předpokládat, že Samsung v té době také zaktualizuje své portfolio tabletů.

Tablette-Samsung-18-4

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře