Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkyHonor experimentuje, novinka Honor 7i dostane vysouvací fotoaparát

Honor experimentuje, novinka Honor 7i dostane vysouvací fotoaparát

20. srpna se uskuteční tisková konference, na které bude představen chytrý mobilní telefon s názvem Honor 7i. Přestože z oficiálních zdrojů o novince nemáme zatím žádné informace, výrobce v upoutávce nepřímo naznačil, že bude mít výjimečný fotoaparát.

Jistě, jsou to jen dohady, ale dá se předpokládat, že Honor 7i je záhadným zařízením ATH-AL00, které se minulý týden objevilo v databázi čínské certifikační společnosti TEENA. Tento smartphone má být výjimečný právě svými fotoaparáty. Ty mají být (jak zadní, tak čelní) umístěny na modulu, který se bude vysouvat ze zad přístroje směrem vzhůru.

Samotné vysunutí bude mít na starosti hardwarové tlačítko na levém boku telefonu, které by v aplikaci fotoaparátu mohlo zároveň sloužit jako spoušť a významně by tak ulehčilo pořizování snímků.

Co se týče specifikací, hovoří se o procesoru Snapdragon 615 s grafickým čipem Adreno 405, 2 GB operační paměti a 16GB úložišti u jedné verze a u druhé o 3 GB RAM a uživatelské paměti v kapacitě 32 GB.

Smartphony by se měly prodávat v přepočtu za 322 dolarů (7 900 Kč), respektive za 403 dolarů (9 900 Kč) v případě lépe vybavené varianty. Na potvrzení všech spekulací nebudeme muset čekat dlouho, tisková konference se uskuteční za pouhých deset dní.

1

1

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. To jsem zvedavej, Huawei, teda Honor, totiž dělá skvěle telefony. Mám Honor 6 a jsem nadmíru spokojený.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře