Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyProduktová fotografie vrcholného HTC, které se představí 25. března

Produktová fotografie vrcholného HTC, které se představí 25. března

Společnost HTC začala rozesílat pozvánky, ve kterých zve na představení svého klíčového smartphonu pro rok 2014. Novinka The All New One bude přímou konkurencí pro očekávaný Samsung Galaxy S5. V prodeji  se objeví ve stříbrném, šedivém a nyní nezbytném zlatém provedení.

Nové špičkové HTC by mělo mít čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon, 2 GB RAM a fotoaparát se dvěma snímači, který doplní duální LED.

Na produktové fotografii, kterou zveřejnil twitterový účet @evleaks, dále můžeme vidět použití softwarových ovládacích prvků a reproduktorů Boomsound. Ty jsou umístěné v horní a spodní části čelní strany zařízení.

Displej telefonu si nejspíše bude muset vystačit s Full HD rozlišením (1920 × 1080 bodů), přestože dříve se spekulovalo o nasazení panelu s ultravysokým QHD rozlišením (2 560 × 1 440 obrazových bodů). Obrázek také zachycuje nové prostředí Sense 6.0 integrované do operačního systému Android 4.4 KitKat.

Nástupce HTC One – telefonu, který i přes své nesporné kvality prodejně selhal, bude představen na veletrhu MWC v Barceloně 25. února.

 

Bg1wZ9YCUAEzE7V

 

gsmarena_001 (1) gsmarena_002

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře