Úterý, 14 května, 2024
DomůNovinkyDo prodeje se chystají chytré hodinky Samsung Gear S3

Do prodeje se chystají chytré hodinky Samsung Gear S3

Po třech měsících od svého oficiálního představení míří chytré hodinky Samsung Gear S3 do českých obchodů. Dostupné budou ve variantách Classic i Frontier za doporučenou cenu 10 990 Kč.

Model frontier se vyznačuje se robustnějším vzhledem, než přináší verze Classic, která vsází spíše na minimalismus. Oboje hodinky se pyšní stupněm krytí IP68, což v praxi znamená, že jsou odolné vůči vniknutí prachu a vody (maximální hloubka 1,5 metru po dobu 30 minut). Super AMOLED displej Gear S3 je kruhový s úhlopříčkou 1,3 palce a rozlišením 360 × 360 px (jemnost 278 ppi).

Díky otočné lunetě mohou uživatelé bez dotyku obrazovky přijmout nebo odmítnout hovor nebo odložit upozornění. Navíc se psaním po displeji zprávy automaticky převedou do textu. Prostřednictvím aplikace Reminders lze zase jednoduše vytvářet krátká připomenutí nebo seznam úkolů.

O výkon hodinek se stará dvoujádrový procesor a 768 MB operační paměti. Vhod přijde i NFC a v případě varianty Frontier také podpoa sítí LTE.  Obě varianty nepostrádají GPS a běží na platformě Tizen, takže je lze spárovat jak s iPhony, tak i s telefony s Androidem.

sssa

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře