Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyDo prodeje míří sluchátka Asus Strix Pro s potlačením okolního zvuku

Do prodeje míří sluchátka Asus Strix Pro s potlačením okolního zvuku

Firma Asus představila další produkt ze své nové herní série Strix. Po bezhlučných grafických kartách jde tentokrát o herní sluchátka Strix Pro, která jsou kompatibilní s PC, počítači Mac, herními konzolemi PlayStation 4 a samozřejmě také smartphony a tablety.

Sluchátka nabízejí výkonné 60mm neodymové měniče, atypické šestiúhelníkové polstrované náušníky (v nejširším bodě o průměru 130 mm, dají se vyměnit podle konkrétního uživatele) a technologii, která potlačuje více než 90 % okolního hluku.

Uživatel může sluchátka dle potřeby kdykoli složit, odepnout rameno mikrofonu a bez potíží zabalit a přenést na LAN party nebo turnaj. Strix Pro váží jen 320 gramů, proto se snadno přenáší a na hlavě jsou velmi pohodlná.

Novinka disponuje 1,5m prodlužovacím kabelem s pětipólovým konektorem, který odstraňuje přeslechy. Na českém a slovenském trhu se sluchátka začnou prodávat v červenci/júli za 2 699 Kč, resp. 99,90 euro s DPH.

15a

a5a

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře