Pondělí, 24 června, 2024
DomůNovinkyKingston představil USB flash disk DataTraveler microDuo 3.0 pro mobilní telefony a...

Kingston představil USB flash disk DataTraveler microDuo 3.0 pro mobilní telefony a tablety

Flash disk DataTraveler microDuo 3.0 poskytuje dodatečný prostor pro ukládání dat pro přenosná zařízení se specifikací OTG (On-The-Go), jako jsou některé mobilní telefony a tablety. Je vybaven standardním konektorem USB 3.0 i konektorem microUSB a lze jej proto připojit stejně snadno k mobilním zařízením i k počítači.

Novinka DataTraveler microDuo 3.0 může rozšířit úložnou kapacitu pro zařízení s operačním systémem Android až o 64 GB a umožňuje snadné a rychlé přesouvání velkých souborů, fotografií, filmů a hudby z telefonu nebo tabletu na USB disk a zpět.

Díky dvojímu rozhraní USB 3.0 a microUSB je možné disk používat s jakýmkoli přístrojem, který je kompatibilní se specifikací USB On-The-Go. Nový model doplňuje již dříve uvedený disk DataTraveler microDuo 2.0. Seznam zařízení kompatibilních s USB On-The-Go můžete najít zde.

DataTraveler microDuo 3.0 bude k dispozici v kapacitách 16 GB, 32 GB a 64 GB s pětiletou zárukou. Ceny jednotlivých modelů Kingston neupřesnil.

Zdroj: TZ Kingston
Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře