Středa, 17 dubna, 2024
DomůNovinkyPro ženy a dívky: Sony oficiálně představilo růžovou Xperii Z5

Pro ženy a dívky: Sony oficiálně představilo růžovou Xperii Z5

Americká společnost Apple rozpoutala s novými iPhony růžovou horečku. Konkurenční výrobci se tak nyní předhánějí v uvádění růžových verzí svých smartphonů. Od dnešního dne se mezi ně řadí také Sony, které představilo novou verzi Xperie Z5.

Sony zvyšuje aktivitu na poli chytrých telefonů a zákazníkům tak nově nabídne svou špičkovou Xperii Z5 i v růžové. Nové provedení by mělo cílit především na ženy a dívky.

Nový model se nijak neliší od barevných variant, které jsou již v prodeji. Telefon tedy stále nabízí 5,2palcový displej s Full HD rozlišením 1 920 × 1 080 px, výkonný Snapdragon 810, 23Mpx fotoaparát s podporou natáčení 4K videa či konstrukci odolnou vůči prachu a vodě.

V České republice se dá Xperia Z5 z neoficiální distribuce sehnat za méně než 14 tisíc korun s DPH. O dostupnosti růžového modelu nemáme zatím žádné informace.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/xperia z5pink/“/]

Zdroj: GSMArena

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře