Pro Xiaomi Mi A2 Lite je dostupný Android 9.0 Pie


Pro Xiaomi Mi A2 Lite je dostupný Android 9.0 Pie

Po důkladném testování spustila společnost Xiaomi aktualizaci s finálním Androidem 9.0 Pie pro svůj chytrý telefon Mi A2 Lite. Firmware je dostupný i pro české a slovenské uživatele.

Dostupnost updatu můžete ověřit v nastavení vašeho smartphonu (Nastavení – O systému). Pokud se vám aktualizace nenabídne, nezoufejte, během několika dní určitě dorazí i na vaše zařízení.

Připravte se na to, že budete stahovat zhruba gigabajt dat. Update kromě nejnovější verze operačního systému přináší například podporu FM rádia, samozřejmostí jsou standardní funkcionality devítkového Androidu, jako adaptivní baterie, adaptivní jas,  jednodušší způsob ovládání telefonu pomocí gest či doporučené aplikace a akce přizpůsobené konkrétnímu uživateli na základě strojového učení. Součástí jsou také bezpečnostní záplaty.

 

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.