Čtvrtek, 16 května, 2024
DomůNovinkyPro Windows Phone vyšla ačkní hra Tiny Troopers 2: Special Ops

Pro Windows Phone vyšla ačkní hra Tiny Troopers 2: Special Ops

Renomované vývojářské studio Chillingo právě vydalo perfektní akční pecku Tiny Troopers 2: Special Ops pro platformu Windows Phone. Z Windows Phone Storu si ji můžete stáhnout zdarma.

Tiny Troopers 2: Special Ops je akční hra viděná pohledem shora. Hlavními hrdiny tohoto dobrodružství jsou malí vojáci s nimiž běháte po bitevním poli, střílíte protivníky, sbíráte bonusové předměty a objevujete okolí. Za sebrané peníze si mezi levely nakupujete nové hrdiny, díky čemuž vaše skupinka sílí a stává se bojeschopnější. Přímo uvnitř hry pak můžete nakupovat pokročilejší zbraně, které vám umožní poradit si s obtížnějšími překážkami, jako jsou například tanky.

Tiny Troopers 2: Special Ops potěší i poměrně nenáročným free-to-play modelem. Hra se tedy jako jedna z mála opravdu dá hrát i dohrát zcela zdarma. Stačí mít jenom trošku trpělivosti a k tomu přesnou mušku.

Tiny Troopers 2: Special Ops se na Windows Phone dostává z Androidu a iOS. Na těchto platformách byla velmi oblíbená, což by jako záruka kvality mělo stačit. Hru si můžete stáhnout zde.

[appbox googleplay com.chillingo.tinytroopers2.android.rowgplay]

[appbox appstore 594774843]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře