Sobota, 20 dubna, 2024
DomůNovinkyChtěli byste zavzpomínat na minulost? Stáhněte si PAC-MANa od Namco Bandai

Chtěli byste zavzpomínat na minulost? Stáhněte si PAC-MANa od Namco Bandai

Vydavatel Namco Bandai uvedl předělávku stařičké arkádové hry PAC-MAN. Jmenuje se PAC-MAN Championship Edition DX a překvapivě není free-to-play. 

PAC-MAN Championship Edition DX budete jako v klasickém PAC-MANovi požírat všechny kuličky a bonusové předměty. V bludišti se vás přitom budou snažit dohnat strašidla, kterým se musíte vyhýbat, neboť kontakt s nimi znamená pro PAC-MANa ztrátu života.

Oproti původní automatové hře se PAC-MAN Championship Edition DX liší spoustou drobných vylepšení včetně grafiky. Ta je pěkně neonová, přičemž nechybí ani tzv. „dark levely“ v nichž je nový vzhled ještě zdůrazněn.

Aktuálně je k dispozici celkem 10 úrovní. V nich se prý autoři drželi původního konceptu a co do level designu přinesli jen velmi málo změn. Díky tomu se dá mluvit o poctě klasickému PAC-MANovi, jenž byl jednou z vůbec nejpopulárnějších automatových her na světě.

PAC-MAN Championship Edition DX si můžete sáhnout z obchodů Google Play Store a Apple App Store za cenu 4,99 dolaru.

[appbox googleplay namco.pacman.cedemo]

[appbox googleplay com.bandainamcoent.pacmancedx]

[appbox appstore 997446291]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře