Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyPro iPhone a Android se chystá hra Futurama: Game of Drones

Pro iPhone a Android se chystá hra Futurama: Game of Drones

Fanoušci kultovní Futuramy mohou začít slavit. Ve vývoji je totiž mobilní hra, ve které budete s posádkou Planet Express vést obchodní válku proti dopravní společnosti MomCo. Vaším úkolem bude doručovat nebezpečné zásilky na zvláštní místa a řešit různé problémy během cesty pomocí hádanek. Vše se samozřejmě bude odehrávat v krásně zpracovaném kresleném prostředí.

Vývoj Futurama: Game of Drones má na starosti německé studio Wooga a u zrodu hry jsou ostřílení borci Dave Grossman (série Secret of Monkey Island, The Wolf Among Us), Jonathon Myers (Game of Thrones Ascent) či Patric M. Verrone, který působil jako scénárista a výkonný producent u seriálu.

Mobilní Futurama vyjde na iOS a Android. Další podrobnosti už na veřejnost bohužel neunikly. Neznáme tak zatím datum vydání ani nemáme k dispozici žádné obrázky nebo dokonce upoutávku.

Futurama-Game-of-Drones-419x640

Zdroj: 9to5mac

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. Prečo vždy, keď je niečo ohnuté musia všetci automaticky podozrievať ohýbacieho robota 🙂

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře