Pro HTC 10 je v ČR a na Slovensku dostupná nová menší aktualizace


Pro HTC 10 je v ČR a na Slovensku dostupná nová menší aktualizace

V Česku a na Slovensku mohou majitelé chytrého telefonu HTC 10 stahovat novou aktualizaci, která optimalizuje běh operačního systému Android Marshmallow. Firmware s číselným označením 1.80.401.3 má velikost 61 MB a je dostupný přes OTA, tedy ho můžete stahovat přes WiFi či mobilní data.

HTC 10 je špičkově zpracovaný telefon, který uspokojí i ty nejnáročnější, a to jak výkonem, skvělým zvukem, tak i špičkovým fotoaparátem. Samozřejmě, že v jeho výbavě přeci jen nějaké drobnosti chybějí. Nemá například bezdrátové dobíjení a chybí i pořádná certifikace voděodolnosti. Jenže to je asi tak vše, co mu můžeme vytknout.

Nezapomeňte, že během aktualizace nebudete moci telefon používat, dokud se nahrání softwaru zcela nedokončí, mobil nevypínejte ani z něj nevytahujte paměťovou kartu.

15

Share and Enjoy !

0Shares
0 0
The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.