Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyPro Android a iOS právě vyšlo hutné diablovské RPG Eternity Warriors 4

Pro Android a iOS právě vyšlo hutné diablovské RPG Eternity Warriors 4

Glu Mobile uveřejnilo v pořadí čtvrté pokračování akční RPG hry Eternity Warriors. To si nyní můžete stáhnout zdarma pro mobily s Androidem a iOS.

Eternity Warriors 4 je fantasy RPG s principy hry Diablo 3. To znamená, že hra je velmi živá, neustále se v ní potýkáte se zástupy nepřátel a na dění na bojišti se koukáte z pohledu třetí osoby (kdy kamera je umístěná ještě o něco výše než obvykle).

Ve hře se zhostíte jednoho ze tří hrdinů (Warrior, Assassin a Mage) a vrhnete se do boje proti roztodivnému zlořádu a to jak samostatně, tak i za doprovodu ostatních hráčů. S nimi se můžete spřáhnout v gildu, nebo je vyzvat na boj muže proti muži v připraveném PvP souboji.

Série Eternity Warriors vynikla rozsáhlým herním světem a bohatým RPG systémem ani její čtvrtý díl z tohoto standardu nijak nevybočuje. Ba naopak, přidává hromadu dalších zajímavých zákoutí, ve kterých se můžete procházet dlouhé hodiny a nezapomíná ani na zajímavé schopnosti a dovednosti hlavního hrdiny, které následně můžete použít v boji podobně, jako zbraně a brnění jimiž jste odměňováni za jakékoliv úspěchy.

Pokud máte rádi akční RPG, Eternity Warriors vám doporučujeme zkusit. Jak už bylo zmíněno v úvodu novinky, nic za ně nedáte.

[appbox googleplay com.glu.ewarriors4]

[appbox appstore 909027286]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

1 komentář

  1. Jakoukoliv hru od Glu se mi upřímně ani nechce stahovat. Nevěřím, že to stojí za to a nebude to pay to win.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře