Neděle, 23 června, 2024
DomůNovinkyPřipravuje Rovio hru Angry Pigs, aneb Angry Birds naruby?

Připravuje Rovio hru Angry Pigs, aneb Angry Birds naruby?

Vše nasvědčuje tomu, že ano. Na podzim se tedy zřejmě dočkáme pokračování legendárních Angry Birds, jedné z nejúspěšnějších mobilních her v historii, které znají dokonce i lidé, kteří se kolem chytrých zařízení vůbec nepohybují.

Nová hra by měla být opakem Angry Birds. Namísto opeřenců budou hráči ovládat zelená prasátka, která se budou snažit ubránit vejce před nálety naštvaných ptáků. Tentokrát tedy nebudete útočit, nýbrž se soustředit na obranu, což by hře mohlo dát úplně jiný rozměr. V každém případě to celé zní velice zajímavě.

Nepřehlédněte:

Stejně jako v případě rozzlobených opeřenců, tak i prasátka budou mít různé speciální schopnosti a pravděpodobně již nebudou pouze zelená.

Nad oficiálním názvem hry se zatím vznáší otazník. Je možné, že se nový titul nakonec opravdu bude jmenovat Angry Pigs nebo dostane úplně jiný název.

Ke stažení by měl být v průběhu podzimu. Vzhledem k politice finského studia se pak dá předpokládat, že nejprve bude dostupný pro platformy iOS a Android. Později se možná objeví i verze pro další systémy, včetně Windows Phone 8.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře