Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyPřijďte si na veletrhu For Games zapařit SHADOWGUN: DeadZone! Vyhrát můžete mobilní...

Přijďte si na veletrhu For Games zapařit SHADOWGUN: DeadZone! Vyhrát můžete mobilní telefon HTC One

Areál výstaviště PVA Expo Praha v Letňanech hostí druhý ročník veletrhu videoher a interaktivní zábavy For Games. Návštěvníky zaujme především herními novinkami, ale také soutěžemi o věcné ceny. Tento rok mají hosté možnost zúčastnit se vůbec prvního turnaje mezi hráči jedné hry na telefonech a PC, a vyhrát při této příležitosti telefon HTC One. Soutěžit se bude v multiplatformní hře SHADOWGUN: DeadZone v rámci akce RE-PLAY FAN DAY 3.0.

Tuto sobotu 12. října proběhne RE-PLAY FAN DAY 3.0 a společnost HTC u toho nebude chybět. Poprvé v historii České republiky se uskuteční turnaj, v němž se proti sobě utkají soutěžící na mobilních telefonech HTC One a redakční tým na PC sestavách. Vybráno bude celkem 8 soutěžících, rozdělených do dvou skupin po čtyřech hráčích, přímo z návštěvníků akce.

Hráči nejprve odehrají dvě hry typu Deathmatch, kdy hráč hrající na telefonu s nejlepším skóre postoupí do finálového kola.

Ve finálovém kole se utkají vítězové z předchozích dvou kol proti dvěma hráčům na PC. Absolutní vítěz, tedy ten, který porazí nejen soupeře na telefonu HTC One, ale také redakční tým na PC, získá nový HTC One a balíček drobných cen.

HTC turnaj na RE-PLAY FAN DAY 3.0:

• Sobota 12.10. od 14:00 do 16:00, PVA Expo Praha Letňany, Beranových 667

HTC_One_Silver_3VZdroj: TZ

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře