Neděle, 21 dubna, 2024
DomůNovinkyPřijďte si vyzkoušet nejnovější produkty HTC nebo vyhrát úplně nové One M9

Přijďte si vyzkoušet nejnovější produkty HTC nebo vyhrát úplně nové One M9

Již tento víkend se uskuteční sportovní festival HTC UL-LET 2015 v Ústí nad Labem. Dvoudenní program zaujme sportovce na kolech, ale i příznivce moderních technologií. Návštěvníci si na stánku HTC budou moci vyzkoušet nejnovější produkty, zasoutěžit o telefon nebo příslušenství, anebo si zahrát stolní fotbálek v relax zóně.

Tento víkend se v Ústí nad Labem otevře další ročník aktivního festivalu HTC UL-LET 2015. První den si na své přijdou hlavně sportovní nadšenci díky několika soutěžím a exhibicím na kolech, nedělní program s bohatou náplní nejrůznějších sportovních aktivit ocení především rodiče s dětmi. V rámci festivalu budou moci návštěvníci vyhrát také nejnovější model HTC One M9 nebo příslušenství k tomuto telefonu.

Na stánku HTC bude pro návštěvníky připravena k vyzkoušení celá řada produktů. V neděli si navíc děti a rodiče budou moci vyzkoušet skákací boty i s využitím RE kamerky. Pro odreagování poslouží sedací vaky Fatboy nebo stolní fotbálek.

Kdy a kde?

HTC UL-LET 2015 proběhne tento víkend 16. a 17. května v prostorách Letního kina v Ústí nad Labem. Brány festivalu se každý den otevřou ve 12 hodin, vstup na akci je zdarma nebo formou dobrovolného příspěvku. Detailní program dvoudenního festivalu naleznete na oficiálních stránkách www.ul-let.cz.

HTC_logo

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře