Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkyPrávě vyšlo old-schoolové RPG Knights of Pen and Paper 2

Právě vyšlo old-schoolové RPG Knights of Pen and Paper 2

Na Google Play a App Storu se právě objevilo pokračování moderní alternativy klasických stolních RPG s názvem Knights of Pen and Paper 2. Hra přináší hned několik zajímavých novinek. 

Zasvěceným hráčům je už na první pohled jasné, že hlavní novinka se týká grafického provedení. Zatímco první díl Knights of Pen and Paper byl vyvedený v 8 bitové grafice, příběhový sequel už je v 16 bitové. I přestože je grafika o něco detailnější, stále si drží retro kouzlo, kterým se pyšnil předchozí díl. To je rozhodně pozitivní zjištění, protože právě o grafice jsme docela pochybovali.

Hratelnost zůstává v kostce stejná, jenom do ní přibyly zajímavé drobnosti. Ve hře se třeba čerstvě potkáme s trpaslíky a elfy a vydáme se na docela nová dobrodružství. Autoři si samozřejmě přichystali i nové předměty, které můžete nakoupit a vylepšit jimi své postavy. Pokud byste přece jen nevystačili s klasickou nabídkou předmětů, která byla pestrá už v prvním díle série, přijde řada i na craftování. To prý nabízí velké množství zábavy navíc.

Pokud jste první díl Knights of Pen and Paper nehráli, doporučujeme vám začít u něj. Pro hraní Knights of Pen and Paper 2 sice nepotřebujete žádnou introdukci, ale upřímně řečeno – první díl byl opravdu perfektní.

Knights of Pen and Paper 2 je k dispozici pro Android a iOS. Z obchodů s aplikacemi si ho můžete stáhnout za 4,99 dolaru. Uvnitř hry se pak nacházejí mikrotransakce, ale ty nijak nenarušují strukturu hry.

[appbox googleplay com.paradoxplaza.kopp2]

[appbox appstore 901787752]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře