Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyPři tipování výsledků MS ve fotbale dosáhla Cortana skvělého konečného skóre

Při tipování výsledků MS ve fotbale dosáhla Cortana skvělého konečného skóre

Jak už je zvykem, hlasová asistentka Cortana se pustila do předpovídání výsledků zápasů MS ve fotbale v Brazílii. Přitom se jí podařilo odhadnout všech 14 vítězů vyřazovacích kol a také celkového vítěze mistrovství. Tím se stalo Německo.

Úspěšnou šňůru předpovědí správných výsledků si Cortana pokazila až tipem na vítěze zápasu o třetí místo. Předpověděla totiž vítězství Brazílie, která v zápase nakonec podlehla Nizozemsku 3:0 a ze zápasu tak odešla poražena.

Cortana si však záhy vylepšila chuť, neboť před finálovým zápasem mistrovství, v němž se utkalo Německo s Argentinou, označila za vítěze Německo. Pokud jste na včerejší zápas koukali, víte, že Německo nad Argentinou vyhrálo v prodloužení 1:0. Závěrečným tipem na MS ve fotbale Cortana dosáhla konečného skóre 15:1, což by jí mohl závidět každý sázkař. Kdo ví, zdali si tímto úspěchem Microsoft nezařídil nové zákazníky z řad tipérů.

cortana-brazilie

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře