Čtvrtek, 16 května, 2024
DomůNovinkyPři nákupu Honoru 7 můžete dostat powerbanku zdarma

Při nákupu Honoru 7 můžete dostat powerbanku zdarma

Prvních dvě stě zákazníků, kteří si od 6. do 8. dubna u vybraných prodejců zakoupí chytrý telefon Honor 7, získá powerbanku s kapacitou 13 000 mAh zdarma. Zástupci čínského výrobce o tom informovali v tiskové zprávě.

Cesta k powerbance je snadná a skládá se v podstatě jen ze tří kroků. Tím prvním je nákup telefonu v jednom z partnerských obchodů, poté musí zákazník napsat na FB profil Honoru CZ/SZ, že má o dárek zájem (například „Chci power banku“) a nakonec jeho adminům v soukromé zprávě poslat kopii účtenky. A to je vše. Odměněno externí baterií bude 200 nejrychlejších.

Oficiálními partnery Honoru v České republice jsou Alza.cz, Mall.cz, CZC.cz, Smarty.cz, Datart.cz, Electroworld.cz a Mobil Pohotovost. Honor 7 má oficiální cenovku 9 990 Kč, Honor 7 Premium s 32 GB uživatelskou pamětí se prodává za 10 990 Kč.

powerbank

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře