Pátek, 24 listopadu, 2023
DomůNovinkyPředobjednejte si telefony Galaxy S7 (edge) u O2 a dostanete je jako...

Předobjednejte si telefony Galaxy S7 (edge) u O2 a dostanete je jako první

O2 spustilo předobjednávky na špičkové smartphony Galaxy S7 a Galaxy S7 Edge. V České republice pro oba modely ve volném prodeji platí datum zahájení prodeje v pátek 11. března, operátor je zákazníkům doručí už ale o dva dny dříve.

Firma obě novinky zařadila již do nabídky, ale pouze ve 32GB paměťové verzi. Levnější model přijde na 19 795 Kč, prémiová verze se zakřiveným displejem stojí 22 595 Kč. Ke každému objednanému telefonu dostanou zákazníci zdarma headset pro virtuální realitu Gear VR.

Objednaný telefon doručí O2 zákazníkům dříve, než bude oficiálně dostupný na českém trhu, tedy ve středu 9. března. Od stejného dne si ho budou moct zákazníci také vyzvednout na zvolené O2 Prodejně.

„Zákazníkům, kteří si u nás zakoupí nový Samsung Galaxy S7, navíc nabídneme možnost výkupu jejich stávajícího modelu Samsung až do výše deset tisíc korun,“ uvedl v tiskové zprávě Jindřich Fremuth, ředitel divize rezidentních zákazníků v O2.

Samsung-Galaxy-S7-434012-500x339

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře