Pondělí, 10 června, 2024
DomůNovinkyPředobjednávky Nexusu 4 s Androidem 4.2 zahájeny!

Předobjednávky Nexusu 4 s Androidem 4.2 zahájeny!

Na oficiálních stránkách anglického prodejce Carphone Warehouse si již můžete předobjednat nový referenční mobilní telefon Googlu. Pokud si mobil objednáte nyní, dostanete jej údajně už v úterý 30. října, tedy pouhý den po jeho oficiálním představení.

V záložce ?Top Features? se na webové stránce například dozvíme, že na Nexusu 4 bude předinstalovaný operační systém Android 4.2 a fotoaparát dokáže pořizovat snímky v rozlišení osm megapixelů. Úhlopříčka displeje s rozlišením 768 × 1280 pixelů by měla být 4,7 palce. Uveden ve specifikacících je i čtyřjádrový procesor Snapdragon S4 a podpora technologie NFC, která umožňuje bezkontaktní platby. Nabízena je zákazníkům však zatím pouze verze s 8 GB uživatelské paměti.

Snad bude nový Nexus co nejdříve dostupný také v České republice. Loni čeští zákazníci čekali na nový model téměř dva měsíce. To se jim příliš nelíbilo.

Nexus 4

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře