Středa, 17 dubna, 2024
DomůNovinkyPředobjednávka na Samsung Galaxy S5 s Gear Fit zdarma

Předobjednávka na Samsung Galaxy S5 s Gear Fit zdarma

Zbývá několik týdnů do oficiálního spuštění prodeje nové vlajkové lodi společnosti Samsung, tedy Galaxy S5. Cena je nyní s otazníkem a měla by se pohybovat v rozmezí 17 – 20 tisíc korun. 

Telefonica O2 má však již jasno. Na svých webových stránkách v tichosti připravila formulář, ve kterém je možné si novou pětku objednat. Cena je stanovena na 18 495 Kč, čímž je zhruba o 1 500 korun vyšší než její předchůdce. Spekuluje se však, že oficiální cena by mohla být ještě vyšší.

Co je však u této nabídky pozitivní a potěšující, tak náramek Samsung Gear Fit zdarma. Tato nabídka je platná do vyprodání zásob  a platí pouze pro prvních 170 zákazníků. Potenciální zájemci, kteří měli zálusk na variantu zlatou nebo modrou, budou však zklamáni. V nabídce je pouze bílá nebo černá varianta. Nutno podotknout, že Gear Fit je dle neoficiálních informací oceněn zhruba na 5 tisíc korun.

Formulář naleznete na oficiálních stránkách O2. Je zde však malé omezení a to, že musíte být zákazníky O2 nebo se jimi stát. Kompletní podmínky jsou k dispozici níže.

  • Telefon Samsung GALAXY S5 si může na základě zaslané objednávky zakoupit náš nebo nový zákazník s Paušálními hlasovými tarify, tarify Mobilního internetu, službou Internet na doma nebo službou digitální televize O2 TV na rodné číslo, drobní podnikatelé na IČ.
  • Prvních 170 zákazníků, kteří si objednají telefon Samsung GALAXY S5, obdrží při koupi telefonu Samsung GALAXY S5 náramek Samsung Gear Fit zdarma.
  • Cena Samsungu GALAXY S5 je 18 495 Kč.
  • Nabídka je platná do vyprodání zásob.

Screenshot 2014-03-17 10.36.59

Tomáš Rygl
Tomáš Rygl
Inženýr vysoké školy zaměřené na ekonomii, který je fanouškem mobilních technologií. Mezi nejoblíbenější společnosti Tomáše patří Google, Samsung a Apple.
Další články

2 KOMENTÁŘE

  1. Podle živě.cz je officiální cena 18499,- a zdroj uvedli to, že to potvrdil samsung…

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře