Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyPrávě vyšla zábavná roguelike hra Dungelot: Shattered Lands pro iOS

Právě vyšla zábavná roguelike hra Dungelot: Shattered Lands pro iOS

Pamatujete si na Dungelot? Zábavnou roguelike hru v níž jsme se pořád dokola vraceli do dungeonů a čistili je od všech možných neřádů? Tak to vás určitě potěší, že nyní je k dispozici v pořadí třetí díl.

Asi mi dáte za pravdu, že Dungelot 2 nedosahoval kvalit předchozí hry. Mohl za to free-to-play prodejní model. Naštěstí tvůrci z tinyBuild se chytili za nos a ve třetím díle se vracejí k placené verzi, což je prostě super.

Co se týče hratelnosti, ta zůstala (téměř) beze změny. Čeká na vás rovných 18 dungeonů plných políček, která se svými hrdiny postupně odkrýváte. Během hry také hodně umíráte a do jednotlivých úrovní se tak vracíte opakovaně. To je ovšem záměr, právě na opakovaném rozehrání je totiž Dungelot: Shattered Lands založená. Ale to určitě víte.

Co nejspíše nevíte, je cena. Ta se zastavila na 5,99 € (cca 165 korunách).

Hra je v současné době k dispozici pro iOS. Kdy a zdali se vůbec dostane na Android zatím nevíme, potvrzená je pouze verze pro počítače.

[appbox appstore 1034658841]

scr_02-528x330

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře