Středa, 26 června, 2024
DomůNovinkyPowerbanka pro nouzové nastartování automobilu i dobití telefonu

Powerbanka pro nouzové nastartování automobilu i dobití telefonu

Výrobce širokého spektra příslušenství Trust uvádí na trh unikátní produkt Car Jump Starter & Powerbank. Jedná se o externí zdroj energie s kapacitou 10 000 mAh, který umožňuje dobíjení chytrých zařízení, ale také nouzové nastartování automobilu prostřednictvím dodávané sady startovacích kabelů.

Trust Urban Car Jump Starter & Powerbank je powerbanka vyvedena v černo-oranžovém designu a to včetně odolného transportního pouzdra, které dále obsahuje startovací kabely, nabíječku do zásuvky a microUSB kabel.

Zdroj s kapacitou 10 000 mAh umožňuje bezpečné a rychlé nabíjení chytrých telefonů a tabletů prostřednictvím dvou USB portů proudem o velikosti 1 A, resp. 2,4 A. Díky dodávané sadě startovacích kabelů s ochranou proti zkratu a obrácené polaritě dokáže nouzově nastartovat také automobil s benzinovým motorem o maximálním objemu 4 litry a dieselovým motorem o objemu maximálně 2,5 litru.

unnamed (1)

Powerbanka dále nabízí kapesní svítilnu s funkcí S.O.S. signalizace a ukazatel stavu akumulátoru, který lze dobít za 5 hodin pomocí dodávaného napájecího kabelu, případně za 10 hodin přes micro USB kabel.

Car Jump Starter & Powerbank je dostupná za doporučenou koncovou cenu 3 499 Kč s DPH v České republice a 124,99 euro s DPH na Slovensku.

unnamed (2)

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře