Čtvrtek, 16 května, 2024
DomůNovinkyPoužíváte smajlíky? Pak máte více sexu, tvrdí studie

Používáte smajlíky? Pak máte více sexu, tvrdí studie

Seznamka match.com uveřejnila výsledky průzkumu, z něhož vyplývá, že lidé, kteří v textové komunikaci používají smajlíky, jsou sexuálně více aktivní. Statistiky pro svobodné se zúčastnilo 5 674 lidí ze Spojených států amerických.

Dle uveřejněných dat 54 procent uživatelů smajlíků uvedlo, že mělo v minulém roce sex, zatímco u svobodných lidí, kteří smajlíky nepoužívají, to bylo jen 31 % případů. Co se týče lidí, kteří smajlíky používají velmi často, tak 64 % žen a 46 % mužů mělo sex minimálně jednou měsíčně.

Doktorka Helen Fisher, která se výzkumem zabývala, dodává, že lidé, kteří smajlíky používají, chodí častěji na rande a mají dvakrát větší potřebu být v oficiálním manželském svazku. U lidí, kteří emotikony pokládají za zbytečné, po svazku manželském touží jen 30 % z nich.

Co na průzkum a jeho výsledky říkáte? Je studie match.com úplně mimo, nebo na vás naopak sedí? Dejte nám vědět v komentářích.

11

 

Zdroj: Time zive

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře