Čtvrtek, 16 května, 2024
DomůNovinkyPotvrzeno: Apple představí nové Macy 27. října

Potvrzeno: Apple představí nové Macy 27. října

Již dlouho se hovoří o tom, že Apple ještě v říjnu představí nové MacBooky, a to jak v provedení Pro, tak Air. Nyní konečně známe přesné datum dlouho očekávané konference. V kalendáři si můžeme zakroužkovat čtvrtek 27. října.

Nejočekávanější novinkou nadcházející akce je bezesporu nový MacBook Pro, který má podle dostupných informací přijít s tenčím tělem, větším trackpadem, výkonnějším hardwarem a také dotykovým OLED displej s funkčními klávesami umístěným hned nad klávesnicí. V oblasti konektivity by měl počítač nabídnout čtyři USB-C porty podporující USB 3.1 a Thunderbolt 3, namísto tradičních USB portů, Thunderboltu 2 a konektoru MagSafe.

Představen by měl být i inovovaný Macbook Air, ale pouze v 13palcové variantě (menší model údajně Apple odpískal) a nadále prý také nemůžeme počítat s nasazením Retina displeje. O nových strojích typu iMac nemáme žádné informace. Dříve se na webu objevily spekulace, že Apple plánuje využít vylepšené grafiky od AMD, nic dalšího od té doby ale na veřejnost neprosáklo.

helloagainoctober27event-800x548

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře