Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyDen „D“ je tu: Vyšla očekávaná střílečka Battlefield 1

Den „D“ je tu: Vyšla očekávaná střílečka Battlefield 1

Nastal čas vstoupit na bojiště, kde nastává úsvit velké války. Světlo světa dnes totiž oficiálně spatřil Battlefield 1, který přináší epické souboje a bitvy prostřední první světové války.

V Battlefieldu 1 prožijete sérii několika válečných příběhů a každý z nich má jiného hlavního hrdinu s unikátní osobní minulostí a dovednostmi. „Příběhy v Battlefieldu 1 jsou hluboce osobní. Jejich jádrem není vyprávění o historii nebo o bitvách, ale o lidech,“ stojí na oficiálním webu DICE.

Singleplayer nejnovějšího dílu populární série nabízí sedm epizod a 20 misí, ve kterých si zabojujete jako posádka britského tanku Mark V, postavíte se v poušti osmanské říši či se vydáte do oblak v prvních letadlech.

Co se týče multiplayeru, tak zatím je v nabídce devět map. Desátou mapu plánují vývojáři vydat zdarma v průběhu prosince. Nabídka herních režimů Battlefieldu 1 doplňuje tradiční starou školu v podobě režimů Rush, Domination a Conquest čerstvými variacemi, mezi které patří třeba War Pigeons, neboli poštovní holubi.

Battlefield 1 vyšel pro počítače a konzole Xbox One a PlayStation 4. V recenzích si sklízí velmi pozitivní hodnocení.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře