Úterý, 14 května, 2024
DomůNovinkyPoslední hrou zdarma od Ubisoftu bude Assassin's Creed III

Poslední hrou zdarma od Ubisoftu bude Assassin’s Creed III

Ubisoft stále oslavuje třicáté výročí své existence. A k takové události neodmyslitelně patří i fanoušci a hráči. Těm nabízí postupně ke stažení celkem sedm her. Šestým darovaným titulem byla v listopadu střílečka Far Cry 3: Blood Dragon. Posledním dárkem, který celou akci zakončí, bude dobrodružná akce Assassin’s Creed III.

Assassin’s Creed III se odehrává na pozadí války za americkou nezávislost na konci 18. století. Představí nového hrdinu, v jehož žilách koluje indiánská a britská krev. Po přijetí jména Connor (původně Ratonhnhaké:ton) se stává novým hlasem volajícím po spravedlnosti v odvěké válce asasínů s templáři.

Na aktivaci her, které Ubisoft rozdává, je zapotřebí mít účet na Uplay. Jakmile si titul jednou aktivujete, zůstane váš už navždy. Hry jsou ale k dispozici k samotné aktivaci jen po omezenou dobu 30 dnů. Assassin’s Creed III bude ke stažení od 7. prosince prostřednictvím tohoto odkazu.

26237-1

Zdroj: Twitter

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře